Anasayfa Haberler Temmuz 2017’nin En Yeni Dizileri

Temmuz 2017’nin En Yeni Dizileri

Temmuz ayında birçok dizi sever Game of Thrones’un 7. Sezonuna odaklanacak olsa da kaçırılmaması gereken yeni diziler de hayatımıza girecek. Klasikleşmiş bir video oyunu olan Castlevania’nın animasyon serisi, Jason Bateman’ı uyuşturucu kartelinden kaçan finans uzmanı Marty Bryde olarak izleyeceğimiz Ozark, Matt Bomer ve Kelsey Grammer’ı 1930’ların Hollywood film piyasasında bir araya getiren The Last Tycoon, Temmuz ayında izleyeceğimiz dizilerden sadece birkaçı. Bu ayın hiç şüphesiz en merak edilen yapımı ise Charlaine Harris’in kitap üçlemesinden uyarlanan Midnight, Texas diyebiliriz. İşte Temmuz ayının en yeni dizileri;

1. Snowfall (5 Temmuz – FX)

1983 yılının Los Angeles’ında geçen Snowfall, Boyz n the Hood filminin yazarı ve yönetmeni John Singleton’ın elinden çıkıyor. Dizi, kokainin yaygınlaştığı 1980’lerde uyuşturucunun şehirdeki etkisini gözler önüne serecek. Bir uyuşturucu satıcısı, Meksikalı bir güreşçi, bir CIA ajanı ve Meksikalı bir suç patronunun kızı hikayede yolları kesişecek karakterler diyebiliriz. Dizinin başrollerinde ise Damson Idris, Sergio Peris-Mencheta, Carter Hudson ve Emily Rios yer alıyor.

2. Castlevania (7 Temmuz – Netflix)

Klasikleşmiş bir video oyunu olan Castlevania’dan esinlenen animasyon serisi, Belmont soyunun ayakta kalan son üyesinin Doğu Avrupa’yı Dracula’nın elinden kurtarmaya çalışmasını konu alıyor. Seriyi çizgi roman dünyasının bilinen isimlerinden Warren Ellis kaleme alıyor.

3. Will (10 Temmuz – TNT)

TNT kanalının bu yeni drama dizisi William Shakespeare’in 20’li yaşlarındaki hayatını konu alıyor. Laurie Davidson’ı William rolünde izleyeceğimiz dizinin senaryosunu ise Craig Pearce (Moulin Rouge, The Great Gatsby) yazıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmakta.

4. The Bold Type (11 Temmuz – Freeform)

Cosmpolitan dergisinin eski genel yayın yönetmeni Joanna Coles’un hayatından esinlenilerek hayata geçirilen dizi, bir kadın dergisinde çalışan üç arkadaşın hikayesini anlatıyor. Scarlet dergisinde çalışan Jane, Kat ve Sutton bir yandan New York şehrinin acımasız hayatlarını keşfederken bir yandan da kendi kimliklerini bulmaya çalışacaklar. Dizinin başrollerinde Katie Stevens, Aisha Dee ve Katie Stevens yer alıyor.

5. I’m Sorry (12 Temmuz – truTV)

Son olarak iZombie ve Veep dizilerinde izlediğimiz Andrea Savage, kendi hayatından esinlenerek oluşturduğu ve başrolünde yer aldığı bu komedi dizisinde yazar, anne ve eş olan Andrea’nın yaşadıklarını anlatmaya çalışıyor. Tom Everett Scott dizide Andrea’nın eşi Mike’ı, Olive Petrucci ise kızı Amelia’yı canlandıracak.

6. Salvation (12 Temmuz – CBS)

CBS kanalının yeni yaz dizilerinden Salvation, dünyaya çarpması muhtemel bir asteroitin ortaya çıkmasıyla bu büyük felaketi engellemek için görevlendirilen ekibin yaşadıklarını konu alıyor. Santiago Cabrera, Ian Anthony Dale, Charlie Rowe, Jacqueline Byers ve Jennfier Finnigan dizinin kadrosunda yer alan isimler.

BENZER KONULAR