Anasayfa Haberler The Defenders’ın Yayın tarihi Belli Oldu!

The Defenders’ın Yayın tarihi Belli Oldu!

Netflix ve Marvel Television, bugün yayınlan yeni kısa video ile merakla beklenen The Defenders’ın yayın tarihini sonunda açıkladılar!

Yayınlanan kısa videoda, The Defenders’ı oluşturan 4 süper kahramanımızı – Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Michael Colter) ve Iron Fist (Finn Jones) – bir asansörün güvenlik kamerasında görüyoruz. Jessica Jones güvenlik kamerasını fark ettiğinde hemen imha ediyor ve görünütü tam olarak 08:18:20:17’de duruyor. Bu da bize The Defenders’ın yayın tarihini 18 Ağustos 2017 olarak belirlendiğini gösteriyor 🙂

İlgili videoyu altta izleyebilirsiniz.

Marvel uyarlaması The Defenders’ın yapımcıları Douglas Petrie ve Marco Ramirez. Dizide ünlü Sigourney Weaver‘ı hikayemizin kötü karakteri Alexandra olarak izleyeceğiz. Ayrıca başroller haricinde Marvel’s Daredevil, Marvel’s Jessica Jones, Marvel’s Luke Cage ve Marvel’s Iron Fist dizilerinde yer almış bazı oyuncular da yine The Defenders’da karşımıza çıkacaklar: Eka Darville (Malcolm Ducasse), Simone Missick (Misty Knight), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Scott Glenn  Stick), Rachael Taylor (Trish Walker), Rosario Dawson (Claire Temple) ve Jessica Henwick (Colleen Wing).

The Defenders, Netflix’in Marvel uyarlaması dizilerindeki hikayelerin toparlandığı bir dizi olacak. Daredevil ile başlayan serüven, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ile devam etmişti.

Her ne kadar serinin son yayınlanan dizisi Iron Fist beklendiği kadar iyi yorumlar almamış olsa da, yine de şimdiye kadar izlediğimiz en iyi çizgi roman uyarlamalarına sahip olan serinin son ayağı The Defenders için bizler gerçekten çok heyecanlıyız, peki ya siz?